Honours Board
Back
2016 l.Stabell  A.Brooke  J.Muller  V.Vos
2015 A. der Kinderend G.Holman H.Fick K.Malani
2014 G.Hingle  B.Wang  A.Stephens  C.Mallinson  B.Marcus
2013 G.Hingle  B.Huang  T.Truluck  J.Grant
2012 G.Holman  H.Fick  B.Senior  S.Penfold
2011 G.Driver  K.Driver  B.Donde  R.Stephens
2010 G.Driver  K.Driver  B.Donde  C.Convery
2009 R.Factor  S.Lang  C.Lipschitz  M.Breytenbach 
2008 S.Gersowsky  G.Gersowsky  H.Mansell  M.Mansell   B.Foster
2007 R.Grabczan-Grabowski  J.Franas  A.Lachporia  A.Chmielowski  A.Pakuto
2006 L.Stabell  G.Cameron  D.Minwalla  V.Vos
2005 T.Cope  G.Holman  C.Grunder  I.Kaprey
2004 H.Fick  F.Cillie  A.Rummel  R.Tilney
2003 S.Soochak  U.Hedge  A.Badat  E.Lindvist  V.Mohindra  P.Singhal
2002  
2001  
2000 H.Bernstein  A.Simmonds  B.Foster  N.Sulcas
1999 V.Bloom  M.Holroyd  L.Ichilcik  J.Osie
1998 H.Bernstein  J.Grant  S.Ismail I.Kaprey
1997 L.Stabell (Zim)  G.Cameron (Zim)   D.Minwalla (Bot)   N.Minwalla (Bot)
1996 V.Bloom  M.Holroyd  D.Adrain  M.Hulett  B.Foster  N.van Rensburg
1995 M.Joffe  N.Sulcas  G.Gersowsky  S.Gersowsky
1994 M.Madeyski  A.Pakutko  R.Kaplan  G.Livingstone P.Ciszak J.Franas
1993 B.Broer  J.Grant  E.Broer  A.Simmonds
1992 M.Martinovic  C.Gower  L.Boolkin  B.Donde  T.Nestoridis  S.Taitz
1991 T.Cope  J.Gruft  C.Convery  H.Mansell
1990 P.Chowles  C.Parker  P.Jackson  M.Madeyski
1989 F.Meltz  J.Armstrong  B.Botje  J.Michelow
1988 P.du Toit  R.Court  P.Shefer  J.Solovei  M.Holroyd
1987
M.Madeyski  R.Kaplan  L.McCreadie  R.Williams  B.Smith
1986 J.Mazabow  J.Disler  E.Broe  rL.Ichilcik
1985 H.Butkow  L.Boolkin  H.Osie  J.Osie
1984 R.Williams  A.Copeling  P.Brewer  R.Goldschmidt  P.Jackson  J.Freilich (USA)
1983 J.Sapire  R.Wilk  M.Joffe  N.Sulcas  H.Osie  J.Osie
1982 M.Martinovic  T.Marsden  T.Cope  B.Mervis  S.Kaye  B.Goodman
1981 P.Mansell  C.Gower  M.Martinovic  T.Marsden
1980 P.Leventritt  L.Green  J.Mazabow  L.Ichilcik
1979 L.Kalmin  M.Bernstein  H.Bettman  F.Cillie  T.Marsden  M.Sapire
1978 J.Gowans  M.Martinovic  K.Brandweiner  M.Madeyski  R.Jacobson  B.Cohen
1977 M.Bernstein  H.Bettman  J.Dorfan  J.Kalmin
1976 A Fein M. Horwitz D.Horwitz  N.Kotzen
1975 J.Osie  M.Modlin  J.Goldberg  J.Butkow  L.Sapire  B.Goodman
1974 W.Gordon  H.Peires  B.Fox  J.Peires  Y.Verblun
1973 A.Strul  G.Calderwood  H.Groll  B.Wade  J.Spurway
1972 K.Gruft  J.Rosenberg  N.Spring  M.Joffe
1971 B.Wade  A.Strul  H.Groll  K.Brandweiner
1970 W.Gruft  J.Lubinger  I.Gruft  L.Lazard  M.Kujawski  A.Schlagman
1969 H.Butkow  J.Butkow  D.Ettlinger  H.Josman  E.Sender
1968 M.Kujawski  A.Schlagman  S.Rummel  N.Huang
1967 D.Katzen  R.Jacobson  M.Kujawski  A.Schlagman
1966 D.Katzen  R.Jacobson  D.Ettlinger  D.Horwitz  H.Josman  B.Marcus
1965 M.Bernstein  H.Bettman  R.Deterry  S.Rummel
1964 S. de Miranda   L.Sapire  M.Sapire  M.Haddad  G.Goslar  Mrs G.Goslar
1963 E.Hill  A.Gordon  A.Strelitz  N.Huang
1962 W.Medwin  P.Mansel  T.C.Atkins  K.Murray
1961 R.Deterry  A.Strelitz  A.Gordon  E.Hill
1960 J.Newton  R.Jacobson  D.Roth  C. Milward  R.Goldscmidt
1959 G.Goslar  Mrs G.Goslar  A.Chassey  Mrs A.Chassey
1958 J.Newton  R.Jacobson  D.Roth  G.Goslar  Mrs G.Goslar