Honours Board
Back
2016 J.McLeod  W.McLeod  I.Wheeler  S.Botha
2015
R.Bernstein S.Lang K.Gilmour H.Kruger
2014
D.Balkin  J.Gautschi  M.Holroyd  P.Balderson
2013
D.Rosslee  C.Child  B.Smith  B.Botje
2012
D.Penlington  D.Duckitt  G.Dornon  E.Goosen
2011
J.Muller  A.Brooke  G.Cameron  V.Vos
2010
P.Mestern  P.Terblanche  H.Jorgensen  R.Sulcas
2009 U.Hammerschlag  E.Golan  A.Kupowitz  S.Rubin
2008 H.Wilensky  N.Nestoridis  M.Bernstein  B.Botje
2007 P.Balderson   J.Foaden  P.Field  H.Long  L.Bennett
2006 B.Thomas   T.Pepper  D.Nordengen  P.Truter  K.Cruise
2005 D.Ettlinger  T.Nestoridis  C.Swartz  J.Fihrer
2004 N.Solomons  K.Smith  H.Bernstein  C.Castelein
2003 J.Sprong  H.Butkow  B.Botje  M.Bernstein
2002  
2001  
2000 B.Broer   E.Broer  E.Geraghty  S.Ismail
1999 P.Reynolds   J.Sprong  K.Gilmour  H.Kruger
1998 T.Truluck   G.Rahr  P.Beckenham  F.Jacobs
1997 B.Thomas   C.Sunderjee   A.Samjee  T.Naran  C.Pay  V.Pearce
1996 D.Ettlinger   J.Dorfan  H.Osie   N.Nestoridis  G.Rahr
1995 V.Buntman  C.Swartz   V.Bloom  M.Holroyd  M.Molson  B.Bryant
1994 L.Lazard   J.Lazard   A.Walsh   S.Kreiner
1993 S.Trocki  F.Fihrer   E.Danilowitz  R.Danilowitz
1992 S.Trocki   F.Fihrer  H.Chernick   P.Kangisser
1991 D.Adrain  M.Hulett   S.Bradshaw   D.Nordengen
1990 J.Rosen   S.Kruger  V.Bloom  M.Holroyd
1989 C.Altman  L.Kalmin  F.Cillie   C.Convery  S.Murray
1988 N.Huang   J.Kalogeropoulos   S.Trocki  L.verster
1987 O.Lourie  J.Goldberg   J.Butkow   J.Armstrong   J.Michelow
1986 J.Butkow   J.Goldberg   P.Chowles  C.Parker  B.Marcus  T.Hurwitz
1985 H.Bernstein  F.Jacobs   N.Downes   J.Lazard
1984 H.Bernstein  S.McGibbon  F.Jacobs  W.Bergstadt
1983 M.Lederman  A.Kloss  C.Convery   D.Korodetz
1982 N.Nestoridis  L.Boolkin  T.Nestordides  B.Donde
1981 F.Lapin   H.Naran   R.Woolf  G.Parekh
1980 G.Nitschmann  J.Osie   G.Ross   R.Goldschmidt   J.Butkow   J.Goldberg
1979 B.Axelrod  L.Levin  L.Simmonds  H.Blumenau
1978 D.Smollan  M.Smith   B.Smith  R.Emanuel   J.Butkow  J.Goldberg
1977 B.Broer  R.Jacobson  E.Broer  B.Cohen
1976 H.Bernstein  J.Farrel   I.Mallach  J.Lazard  B.Fox   Y.Verblun
1975 H.Herman  A.Winik   H.Faktor  N.Morris  J.Kramer  I.Sacher
1974  
1973  
1972  
1971  
1970  
1969  
1968 A. Huskisson  R. Emdin  L. Lazard  J. Lazard
1967  
1966  
1965 S.Osrin   Mrs Page  J.von Aulock   J.Paradise  A.Spangenthal  R.Winchester
1964 G.Franks  A.Behrman  E.Rosenthal  J.Fleissig
1963 E.Sender  R.Sender  P.Melz  M.Meyerowitz